Něco malého o nás, o mně...

Dobrý den všem, kteří se třeba jen zastavíte na stránkách www.kadernictvislezska.cz

 

Jmenuji se Eva Nucová, některé zákaznice mne budou jistě znát pod rodným jménem Halamová, nicméně na příjmení tolik nezáleží. Jsem pro všechny Eva, jen ti nejmenší mne oslovují teto Evo a důvod je prostý...

Snažila jsem se vytvořit prostor, kde se všichni budou cítit jako doma a nebudou se bát říci si, co chtějí a děti se nebudou bát té paní s nůžkami v ruce, která je vůči jejich neposednému chování až příliš netrpělivá.

Toto řemeslo provozuji již skoro 22 let a za tu dobu jsem si vytvořila jasnou představu, jak by mělo vypadat kadeřnictví, kde budu se svými zákazníky trávit tolik času.

V první řadě jsem se musela rozhodnout, zda dát přednost prostoru s výlohou na hlavní ulici, či bez výlohy v ulici vedlejší a opět zvítězila zkušenost. Za tu dobu, co v oboru pracuji jsem zažila mnohé - smějící se výrostky nad množstvím natáček na pánských vlasech, podroušené vniknuvší dožadujíce se drobných a veliké množství zlodějíčků, které s cizí kabelkou v ruce, nikdy nikdo nedohonil ... bylo jasno !! Bude prostor v domě a kousek od hlavní.

Dále jsem se musela rozhodnout, zda vytvořit prostor s klasickou čekárnou plnou reklam a plakátů, či nikoliv a opět DILEMA. Chci fungovat stylem dobrý den, děkuji a neshledanou ?? Ne nechci !! Chci, aby si zákazníci ten čas užili odpočinkem, aby si těhotné zákaznice mohly natáhnout nohy a kamarádky, které se domluví a příjdou i s lahvinkou, mohly klidně posedět, pobavit se a při tomto se nechat ostříhat.

 

Jsem ráda, že se to povedlo a doufám, že se zde bude líbit i Vám, ale jedna věc mne přeci jen mrzí - Nejsme bezbariérové kadeřnictví.

 

 

Vaše Eva

 

Ukázka práce